Keni harruar fjalëkalimin? / Rregjistrohu
Kyçuni
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto
Oferta
Vendodhja
Zgjidhni vendodhjen tuaj
Shkarko Aplikacionet
Blog
Merr Informacionet me te fundit
Emri Juaj
Email Juaj
Email Juaj
Facebook Funs
Shtepi Pushimi
Zona juaj e preferuar per te
blere Shtepi ne Tirane
View results
Lapraka (109 Votes)
5%
Don Bosko (178 Votes)
9%
Zogu i Zi (132 Votes)
6%
21 Dhjetori (337 Votes)
17%
Vasil Shanto (154 Votes)
8%
Komuna Parisit (245 Votes)
12%
Kodra e diellit (172 Votes)
8%
Fresku (129 Votes)
6%
Yzberisht (134 Votes)
6%
Kombinat (51 Votes)
2%
Kinostudio (44 Votes)
2%
Selvia/Medreseja (231 Votes)
12%
Total votes: 1916
Te Sponsorizuara
Publicitet
Kërkim i Shpejt
  • Prona
  • Shërbime
  • Shtëpi Pushimi
Reçensione
Te duash te ndihmosh nuk eshte gjithmone e thjeshte, sidomos kur behet fjale per te shitur nje shpi. Por une ja dola dhe kjo fale Shpi.al. Kisha shume kohe qe tentoja ta shisja shpine dhe e kisha vene njoftimin ne website dhe gazeta te ndryshme, por askush nuk interesohej apo te telefononte. Kurse me shpi.al gjerat...
Lexo më shumë Olta Shurbi Gjetja
Pronat me te fundit
Njoftimet që do të krahasohen
Nuk ka prona per tu krahasuar